kredyty ich rodzaje i zabezpieczenia

kredyty ich rodzaje i zabezpieczenia

Rewers hipotecznego – Jak one działają

Jestem często pytanie: „Co to jest” reverse mortgage „i jak to działa?” Są to zarówno wielkie pytania, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie słyszałem tego terminu wcześniej. Odwrotna hipoteka jest podobna do tradycyjnych kredytów hipotecznych w tym, zastawem jest umieszczona na domu. Duża różnica jednak jest to, że zamiast dokonywania płatności na kredyt, pożyczka płaci. Brak miesięcznych płatności hipotecznych są wymagane od kredytobiorcy.

Istnieją 4 podstawowe opcje dla płatności w odwrotnej hipoteki. Po pierwsze, można wziąć ryczałt. Można wziąć pełną kwotę dostępną dla ciebie w momencie zamknięcia. Po drugie, można wziąć Termin płatności – to płaci $ xxx na pewien okres czasu (10 lat, 15 lat, itd) Po trzecie, można wziąć płatności kadencji, to miesięczne płatności, tak długo jak Ty (lub współmałżonek) mieszkają w domu. Wreszcie można wziąć linii kredytowej. Daje to możliwość elastycznego wykorzystania środków, jak zajdzie taka potrzeba. Ponadto, niewykorzystana część linii może zwiększać każdego roku – zwiększenie ilości dostępnych środków.

Ponadto do 4 opcji, wymienionych powyżej, nie jest elastyczność ich łączenia. Na przykład, można wybrać się na wypłatę z góry, a następnie skonfigurować linię kredytową, czy można wziąć wypłatę z góry, a następnie skonfigurować płatności kadencji (płatności miesięcznych, tak długo jak żyjesz w domu). Elastyczność wybrać to, co chcesz, jest jednym z atrakcyjnych częściach produktu odwróconej hipoteki.

Więc teraz, że masz odwrócony kredyt hipoteczny, co dzieje się dalej? Cóż, tak długo, jak żyć w nieruchomości, nadal płacić podatki i ubezpieczenia domów i kontynuować rozsądny na utrzymanie domu – ogólna odpowiedź nie jest dużo. Odsetki będą naliczane od salda kredytu – co pozwoli na wzrost wagi.
Wpis zawdzięczamy