rodzaje kredytow podstawy przedsiebiorczosci

rodzaje kredytow podstawy przedsiebiorczosci

Chargebacks- Jakie one są, dlaczego oni się stało, i jak można im zapobiegać Merchants

Obciążenia, nawet w najlepszym przypadku może być bardzo kosztowne dla kupca. W najgorszym przypadku, może pomieścić znaczne środki z przeniesieniem na rachunek bankowy handlowca głodu je bardzo potrzebnych środków pieniężnych dla działalności i rozwoju. Aby kupiec, aby naprawdę móc zapobiegać i zmniejszać liczbę obciążeniami, staje się ważne, aby zrozumieć, czym są, dlaczego się stało, i jak im zapobiegać.

Jakie są Obciążenia?

Całkiem po prostu, chargebacks wystąpić, gdy klient nie zgadza się opłatę na jego / jej rachunku. Mogą zakwestionować go z powodów takich jak:

Przypadkowe dwukrotnie na rachunek rozliczeniowy

Klient nie są zadowoleni z produktu / usługi, które zostały otrzymane

rodzaje kredytow podstawy przedsiebiorczosci

Nazwa firmy nie są ujmowane na rachunku dla klientów

Aktywność oszukańcze występujące z powodu nieautoryzowanego zakupu lub kradzież tożsamości

Dlaczego Obciążenia Happen?

Większość transakcji otrzymują 120 dni od momentu, gdy ładunek jest umieszczony na rachunku dla klienta zakwestionować opłaty. W takim przypadku proces może trwać dłużej niż kilka miesięcy. Proces ten rozpoczyna się zazwyczaj wtedy, gdy banki wydające wydaje kod sporu. W rezultacie język angielski w przedszkolu w Gdyni, bank kupca wstrzymuje fundusze w pytaniu, a klient otrzyma zwrot pieniędzy. W istocie, sprzedaż jest odwrócona.

Gdy to nastąpi staje się obowiązkiem kupców, aby akceptował albo zakwestionować obciążenie zwrotne. W zależności od konkretnej przyczyny obciążenia zwrotnego, kupiec będzie musiał przedstawić dowody na swoją korzyść do związku karty. Powinni zdecydować, na rzecz handlowca czym klient zostanie obciążony 2nd czasu z funduszy są zwrócone na kupca. Niezależnie od tego, kto wygra, kupiec nie powinien ani zwrot lub naładować ponownie klientowi, jak będzie to traktowane przez banki związane.

Wpis zawdzięczamy