rodzaje kredytow oferowanych przez banki

Czy wydatki Out of Control

„Aby osiągnąć cel, że nigdy wcześniej nie osiągnięty, trzeba robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie zrobić.” -Richard G. Scott

Większość Amerykanów za oczywiste wszystkim obfitości dóbr materialnych, a często tracą z oczu wiele rzeczy, które są bezcenne. Wszystkie rodzaje odzieży i towarów są dostępne dla każdego z rozsądnym chęcią je gromadzić. Jest to jednak prawdą tylko wtedy, gdy masz pieniędzy na nabywanie ich. Raporty z szybkiego wyszukiwania w Wikipedii, wolnej encyklopedii on-line, stwierdza, że ??tylko w samych Stanach Zjednoczonych w kwietniu 2005 roku, wydatki konsumpcyjne osiągnęły zawrotną sumę $ 753 miliardów dolarów. W 2006 liczba ta odzieży i akcesoriów wzrosły o 32 procent w porównaniu z analogicznym kwartałem tym razem w ubiegłym roku.

Dlaczego to? Wszystkie rzeczy materialnych, które można kupić za pieniądze nie gwarantuje Ci trwałe szczęście. Mimo to, wiele osób zakłada, że ??to prawda. I niech tak będzie – tymczasowo. Czy zdarza Ci się pragnienie posiadania i najlepiej w każdym punkcie mody, która przychodzi wraz? To samo odnosi się nie tylko do najnowszych stylów mody, ale także konieczność posiadania najnowszego gadżetu, komputer, auto, buty., A meble są zadziwiające umysł. Rynek jest pożywką dla wprowadzenia kilku nowych elementów i pcha cię do kup, kup, kup. Nic dziwnego, że Twój wydatki są poza kontrolą.

Prawo popytu i podaży jest żywy i dobrze. Wielki sekret życia w ramach budżetu jest wiedzieć, co trzeba w porównaniu do tego, co pragniesz, ponieważ jest tam. Jeśli nikt nie kupuje towar sprzedawcy detalicznego, wiele firm nie będzie na rynku od dawna. Gdy nie zawsze jest wystarczający zapas towarów dla wszystkich, potrzeba jest bez znaczenia i staje się mniej ważne.

Nie wydaje się być przekonanie, że nie trzeba czekać aż do można zapłacić za cokolwiek chcesz mieć.
Wpis zawdzięczamy