rodzaje kredytow ktore mozna uzyskac

rodzaje kredytow ktore mozna uzyskac Miesięczny ubezpieczeń kredytów hipotecznych zostanie dodany do równowagi, a także miesięczną opłatę serwisową – ale o ile zwrot dotyczy, pożyczka nie musi być zwrócona aż kredytobiorca nie zajmuje nieruchomość, kredytobiorca sprzedaje domu lub kredytobiorcy przemija. Celem ubezpieczenia kredytów hipotecznych jest, aby zapewnić, że kredytobiorca (lub ich kombi) nie muszą płacić więcej niż dom jest wart przy sprzedaży domu.

Odwrócona hipoteka Kwalifikowalność zależy od dwóch podstawowych rzeczy. Po pierwsze, należy posiadać swój dom – lub mieć znaczną ilość kapitału. Po drugie jest wiek najmłodszego kredytobiorcy. Dla ubezpieczonych niepowodzeń federalnym, minimalny wiek wynosi 62. Ile kredytu można uzyskać, zależy od kilku czynników, w tym wiek najmłodszego kredytobiorcy, wartość domu, aktualne oprocentowanie, rodzaj wybranego kredytu, aw niektórych przypadkach geograficznych Lokalizacja.

Większość odwróconych kredytów hipotecznych pochodzi dziś są ubezpieczone przez Federal Housing Administration (FHA) lub. FHA określa maksymalne limity kredytu o powiecie. Tak więc, w zależności od tego, co okręg w którym mieszkasz, twój limitu kredytu nastąpi w oparciu o maksymalny limit narzucony przez FHA.

rodzaje kredytow ktore mozna uzyskac

Jako przykład, od 10/21, 69-letnia kobieta kredytobiorca mieszka w Monmouth County, NJ, posiadający właściwość $ 375,000 bez salda kredytów hipotecznych będzie uprawniony do maksymalnej podstawowej granicy około $ +242.000 przeliczona po maksymalnym limitem FHA z $ 362.790 w Monmouth County. Po kosztów i opłat, kredytobiorca będzie ubiegać się o wypłatę kadencji około 1300 $ miesięcznie do końca życia. Jeśli to kredytobiorca miał wziąć $ 50,000 ryczałt z góry, miesięczna rata dzierżawy spadnie do około 1000 $.

Ponownie, wszystko to odbywa się z płatności miesięcznych w historii od kredytobiorcy NO hipotecznych.
Wpis zawdzięczamy